KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188080
nr 1418 8080
Bengt Hallman, "Grönbete". Signerad. Olja på duk, 65x78, yttermått inklusive ram: 68x81 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:18:38
100 kr
150 kr